-->

2021-2022 ile 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Arasında Köprüler Kuruldu

05 Ekim 2022

2021-2022 eğitim öğretim döneminin sonunda Fakültemiz Akademik Genel Kurul toplantısı Dekanımız Prof. Dr. Nazmiye Yıldırım’ın başkanlığında, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’nın, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Aydın Him’in ve öğretim elemanlarımızın katılımıyla 30/09/2022 tarihinde gerçekleştirildi.

2022-2023 eğitim öğretim yılının planlanması ve koordinasyonu hakkında bilgiler verildi. Toplantıda Fakültemizin 2019 yılında kuruluşundan bu yana akademik ve idari kadro, lisans ve lisansüstü öğrenci sayıları, uluslararası öğrenci ve personel hareketlilikleri, bilimsel çalışmalara, ödüllere ve teşviklere ilişkin veriler ve mevcut teşkilat yapısı, anabilim dalı yapılanması sunuldu.

2021-2022 eğitim öğretim dönemi, gerçekleştirilen faaliyetler ve akademik personel memnuniyet anket sonuçları değerlendirildi. Dekan V. Prof. Dr. Nazmiye YILDIRIM “aktarabildiklerimden daha fazla emek harcadığınızın farklındayım. Bunu gerçekten takdir ediyorum. Fedakârca çalışıp, eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme, toplumsal hizmet olarak harika ürünler çıkarıyorsunuz. Dekanlık olarak her zaman destekleyici olduğumuzu ve çabaladığımızı bildiğinizi umuyorum. Hepinize özverili çalışmalarınız için içten teşekkürler. Rektörlüğümüze, özellikle Prof. Dr. Aydın Him hocamıza her zaman ulaşılabilir olduğu, pratik çözümlerle, rehberliğiyle destek olduğu için çok teşekkür ediyorum” dedi.

2022-2023 eğitim öğretim yılının planlanması ve koordinasyonu hakkında bilgiler verildi. 2022-2023 eğitim öğretim yılında Beslenme ve Diyetetik Bölümümüze ilk kez öğrenci alımının gerçekleştirildiği, fakültemizin toplam öğrenci sayısının 1250 olduğu belirtildi. 2022-2023 eğitim öğretim döneminde üniversitemizin stratejik amaçları doğrultusunda planlarımız, bölümlerimizin iş takviminin hazır olduğu, web sayfamızda da yayınlandığı, daha sistemli, planlı hareket ederek, adeta her bölümün bir vücut sistemi ve her komisyonun bir organ gibi işleyip, sonuçta hem işlevselliğin artacağı hem de daha az yorulup, daha fazla keyif alınabileceği temennileri Dekan V. Prof. Dr. Nazmiye YILDIRIM tarafından ifade edildi. 2022-2023 eğitim öğretim yılımızın başarılı ve keyifli geçmesi dileğinde bulunuldu.

 

Atama ve Yükseltmesi Gerçekleşen Akademisyenlerine Plaket Takdimi

Son bir yıl içinde atama ve yükseltmesi gerçekleşen öğretim üyelerine plaket takdimi öncesi Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı konuşmasını yaptı, akabinde Doç. Dr. Tamer Çankaya’ya, Doç. Dr. Aylin Akoğlu’na plaketlerini takdim etti. Doç. Dr. Nevin Çıtak Bilgin, Doç. Dr. Makbule Tokur Keskin plaketlerini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Him’den, Dr. Öğretim Üyesi Songül Çağlar, Dr. Öğretim Üyesi Çiğdem Ceylan plaketlerini Fakültemiz Dekan V. Prof. Dr. Nazmiye Yıldırım’dan aldı.

 

 

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Pediatrik Rehabilitasyon Ünitesi Açıldı

Toplantının ardından, tefrişatı Özel Düzce Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından yapılan Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Pediatrik Rehabilitasyon Ünitesi'nin açılışı gerçekleştirildi.

 

 Ünitenin açılışı sonrasında fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Tüm personele emekleri için, Fakülte Akademik Genel Kuruluna, plaket takdimine ve açılışa katılımları için teşekkür edilerek toplantı sonlandırıldı.

Top