Paydaşlar

BİRİM PAYDAŞ DANIŞMA KURULLARI

  BİRİM ÜNİVERSİTE - PAYDAŞ DANIŞMA KURULU ÜYESİ
 İSİM - SOYİSİM
İLETİŞİM
AKADEMİK BİRİM    Fakülte Dekanı    Prof. Dr. Nazmiye YILDIRIM    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Dekan Yardımcısı    Doç. Dr. Nevin ÇITAK BİLGİN    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Dekan Yardımcısı
   Dr. Öğr. Üyesi Ramazan KURUL
   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Hemşirelik Bölüm Başkanı    Prof. Dr. Yasemin YILDIRIM USTA    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı    Prof. Dr. Eylem TÜTÜN YÜMİN    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı    Doç. Dr. Aylin AKOĞLU    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
DIŞ PAYDAŞ    İş dünyasından Temsilci-1    Yusuf TAŞ    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   İş dünyasından Temsilci-2    Adem YAY    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Staj Yapılan Kamu Kuruluşu-1 (Yönetici)    Zeynep BAYSAL    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Staj Yapılan Kamu Kuruluşu-2 (Yönetici)    Mustafa Fatih YAŞAR    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Staj Yapılan Kamu Kuruluşu-3 (Yönetici)    Yasemin ÇETİN    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Staj Yapılan Kamu Kuruluşu-4 (Yönetici)    Ayşe Gül DEĞİRMENCİ SAVAŞ    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Staj Yapılan Kamu Kuruluşu-5 (Yönetici)    Mehmet Hanefi TAŞTAN     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Başka Birim Dış Paydaş-1    Songül YORGUN    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   Başka Birim Dış Paydaş-2    Doç. Dr. Anıl Ş. RAKICIOĞLU SÖYLEMEZ    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Top